Wednesday, 16 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Play Store"

Etiketa: Play Store

Sipas Wall Street Journal, si Apple dhe Google po mundohen të bindin programuesit e lojrave për t'i bërë programet e tyre ekskluzive për sistemin...

Google të Martën ka filluar me paraqitjen e dizajnit të ri të Play Store-it për smartphone dhe tablet që përdorin platformën Android. Në përputhje me thashethemet...