Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "PlayStation VR"

Etiketa: PlayStation VR

Kompania Sony ka njoftuar se kufjet e tyre të reja PlayStation VR do të dalin në treg nga muaji Tetor dhe do të shiten...