Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Project Morpheus"

Etiketa: Project Morpheus

Thashethemet po dalin të vërteta: Sony me të vërtetë ka dizajnuar dhe zhvilluar kufjet virtuale si në realitet që i ka prezantuar në Konferencën...