Friday, 18 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Qualcomm Snapdragon 802"

Etiketa: Qualcomm Snapdragon 802

Para dy muajsh kompania Qualcomm ka njoftuar për procesorin e tyre Snapdragon 805 për smartphone dhe tablet, kurse tani njofton për një tjetër procesor të ri...