Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Qualcomm Snapdragon 810 MDP"

Etiketa: Qualcomm Snapdragon 810 MDP

Qualcomm ka lanusar smartphone-in e parë me procesorin 64-BIT Snapdragon 810 i projektuar për t'u përdorur dhe testuar nga zhvilluesit.Smartphone-i Snapdragon 810 MDP vjen...