Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Qualcomm Snapdragon 810"

Etiketa: Qualcomm Snapdragon 810

Qualcomm ka prezantuar procesorët më të fundit për smartphone, Qualcomm Snapdragon 808 dhe Qualcomm Snapdragon 810.Të dy procesorët janë procesorë 64-bit, dhe sipas kompanisë,...