Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Radeon"

Etiketa: Radeon

Beteja në mes të AMD-së dhe NVIDIA-së në tregun e kartelave grafike për PC (Kompjuter) ende vazhdon, këtë javë të dyja kompanitë në kohë...