Wednesday, 16 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Razer Blade"

Etiketa: Razer Blade

Razer ka publikuar karakteristikat dhe përparësitë e laptopit të tyre të ri Razer Blade. Përparësia e këtij modeli me ekran 14-inç me prekje është...