Saturday, 19 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Rekord"

Etiketa: Rekord

Pas lansimit të iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus nga Apple, janë publikuar shifrat e shitjes për vikendin e parë dhe sipas tyre është...