Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Retina MacBook Pro"

Etiketa: Retina MacBook Pro

Apple sot njoftoi për dy modele të Retina MacBook Pro 13 inç dhe 15 inç me disa opsione harduerike dhe specifika të jetë mbresëlënëse.Modeli...