Saturday, 19 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Risi"

Etiketa: Risi

Amazon edhe zyrtarisht ka publikuar tre Kindle Fire HD në konferencën për media të mbajtur mbrëmë në Santa Monica të Kalifornise. Kindle Fire HD...

Kompania Corning njoftoi për shfaqjen e xhamit të hollë dhe i lëkundshëm i cili mund bëj revolucion në ndryshimin e formës, të gjeneratës së...