Tuesday, 22 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Rita Ora"

Etiketa: Rita Ora

Samsung ka realizuar një reklamë të re për smartphonet e tij Galaxy S6 dhe Galaxy S6 Edge, e cila po shfaqet në të gjithë...