Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Samsung Galaxy Altius"

Etiketa: Samsung Galaxy Altius

Bashkë me lançimin e Samsung Galaxy S4 dhe S4 Mini nga muaji Mars, Samsung është përfolur të lansoi edhe një pajisje të tretë, Samsung...