Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Samsung Galaxy Core LTE"

Etiketa: Samsung Galaxy Core LTE

Samsung ka njoftuar për lançimin e një smartphone të ri Android, Galaxy Core LTE, me të cilin pritet të konkurron në tregun e Evropës dhe...