Saturday, 19 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Samsung Galaxy Core Prime"

Etiketa: Samsung Galaxy Core Prime

Samsung po bëhet gati për të nisur një version të ri të Galaxy Core dhe pajisja e re do të quhet Samsung Galaxy Core...