Friday, 18 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Samsung Galaxy Grand"

Etiketa: Samsung Galaxy Grand

Kemi dëgjuar thashethemet rreth modelit Samsung Galaxy Grand gjatë javëve të fundit, pajisja tani është bërë zyrtare dhe kanë rrjedhur specifikat e plota për...