Wednesday, 16 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Samsung Galaxy Note 3"

Etiketa: Samsung Galaxy Note 3

Si duket edhe Galaxy Note 3 do të jetë edhe një sukses i radhës i kompanisë gjigante Samsung. Sipas disa shënimeve të publikuara, afër...

Nga dita kur Samsung ka njoftuar për phabletin e tyre të ri Samsung Galaxy Note 3, ata kanë publikuar një numër videosh në lidhje...

Të gjithë në pritje të Samsung Galaxy Note 3. Samsung Galaxy Note 2 me siguri ka qenë njëri prej produkteve më të pëlqyera të Samsung...

Nëse dikush ka dyshuar se Samsung nuk do të publikoj Galaxy Note 3 me 4 Shtator në Berlin atëherë nuk keni nevojë të dyshoni...

Kemi dëgjuar thashetheme se Samsung është duke punuar në një orë të re Smart, pajisja është përfolur që do të quhet Samsung Galaxy Gear.Tani...

Samsung Galaxy Note 3 pritet që së shpejti të lansohet me procesorë të ndryshëm në vende të ndryshme. Për SHBA dhe Evropë, Samsung Galaxy...

Samsung ka postuar një foto të re në faqen e tyre për një ngjarje që ka paralajmëruar të mbahet nesër në Londër. Zyrtarisht pritet...

Samsung posedon disa pajisje të reja që shumë shpejt pritet ti lansoj, një prej tyre është edhe tableti i shumë përfolur Samsung Galaxy Note...

Një nga kritikat më të shpeshta tek seria e pajisjeve Samsung Galaxy është përdorimi i mbështjellësit nga plastika që duket të jetë pak i...

Gjiganti Korean i Elektronikes Samsung sipas "Korea Times" thuhet se është duke punuar në një ekran të madh 6.3 inç, për Galaxy Note 3.Ekrani i...