Wednesday, 16 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Samsung Galaxy On5"

Etiketa: Samsung Galaxy On5

Samsung Kina njoftoi se dy modelet e reja Galaxy On5 dhe Galaxy On7 nga tani do të janë në dispozicion në tregun e Kinës....