Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Samsung Galaxy On7"

Etiketa: Samsung Galaxy On7

Samsung Kina njoftoi se dy modelet e reja Galaxy On5 dhe Galaxy On7 nga tani do të janë në dispozicion në tregun e Kinës....