Friday, 18 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Samsung Galaxy Round"

Etiketa: Samsung Galaxy Round

Përderisa kompanitë tjera bëjnë plane për smartphone me ekran fleksibil kompania Samsung ka publikuar një të tillë, pajisja tani është zyrtare dhe thashethemet e...