Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Samsung Galaxy S4 Mini"

Etiketa: Samsung Galaxy S4 Mini

Pak ditë më parë kemi publikuar artikullin me vlerësimin për smartphone-in Samsung Galaxy S4 ndërsa sot vazhdojmë me pasardhësin e tij Samsung Galaxy S4...

Samsung Galaxy S4 Mini para pak ditësh u shfaq gabimisht në faqen e internetit të Samsung-ut. Samsung është raportuar se do të mbajë një...

Samsung aksidentalisht ka zbuluar të dhënat për smartphone-in e ardhshëm Galaxy S4 Mini. Të dhënat për këtë pajisje janë zbuluar përmes aplikacionit zyrtar të Samsung...

Meqë Galaxy S4 tani më është zyrtarizuar, gjiganti Samsung si duket është duke menduar edhe për pjesën tjetër të pajisjeve të reja të brezit...

Bashkë me lançimin e Samsung Galaxy S4 dhe S4 Mini nga muaji Mars, Samsung është përfolur të lansoi edhe një pajisje të tretë, Samsung...

Kemi raportuar disa herë që Samsung do të lansoi smartphone-in Galaxy S4 në muajt e ardhshëm, spekulimet e fundit janë së Samsung do të njoftojë...