Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Samsung Galaxy S5 Duos"

Etiketa: Samsung Galaxy S5 Duos

Samsung Galaxy S5 Duos LTE (me dy SIM Kartela) ka qenë në dispozicion në Kinë që nga prilli i këtij viti dhe tanimë ka...