Saturday, 19 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Samsung Galaxy S6 Edge"

Etiketa: Samsung Galaxy S6 Edge

Samsung ka realizuar një reklamë të re për smartphonet e tij Galaxy S6 dhe Galaxy S6 Edge, e cila po shfaqet në të gjithë...

Tashmë jemi mësuar të shohim video të shpaketimit të produkteve të ndryshme e sidomos telefonave. Por, ajo çfarë Samsung ka bërë për ne është...

Dy ditë më parë në ngjarjen MWC 2015 në Barcelonë, Samsung prezantoi dy modele të reja të serisë Galaxy, Samsung Galaxy S6 dhe Samsung...

Në Kongresin Botëror  të Telefonave mobil  2015 i cili ka filluar të mbahet sot në Barcelonë, Samsung prezantoi dy modele të reja të gjeneratës...

Gjatë disa javëve të fundit, ka pasur shumë thashetheme në lidhje me pasardhësin e modelit Galaxy S5 nga Samsung, Samsung Galaxy S6 të cilin...