Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Samsung Galaxy S8 plus"

Etiketa: Samsung Galaxy S8 plus

Samsung ka prezantuar versionin e tyre me te ri Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus, pajisje që vijnë me specifika mbresëlënëse.Samsung Galaxy S8 posedon...