Thursday, 17 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Samsung Galaxy Star"

Etiketa: Samsung Galaxy Star

Seria Star Galaxy nga Samsung është prezantuar në fillim të muajit Prill. Është një smartphone që përkrah 2 SIM kartela dhe vjen me sistemin...