Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Samsung Galaxy"

Etiketa: Samsung Galaxy

Samsung Galaxy Alpha tani më është zyrtarizuar si pajisje më e re e cila vjen me një ekran Super AMOLED 4,7 inç me definicion...

Samsung sot ka bërë njoftimin për modelin e ri të smartphone-it Galaxy S5 Active i cili ishte paralajmëruar muaj më parë.Samsung Galaxy S5 Active...

Përderisa kompanitë tjera bëjnë plane për smartphone me ekran fleksibil kompania Samsung ka publikuar një të tillë, pajisja tani është zyrtare dhe thashethemet e...

Të gjithë në pritje të Samsung Galaxy Note 3. Samsung Galaxy Note 2 me siguri ka qenë njëri prej produkteve më të pëlqyera të Samsung...

Disa ora më parë Samsung lansoi edhe një pajisje e cila i takon familjes tani më të njohur, Galaxy. Samsung Galaxy Ring i madhësisë...

Samsung ka postuar një foto të re në faqen e tyre për një ngjarje që ka paralajmëruar të mbahet nesër në Londër. Zyrtarisht pritet...

Në Prill, Samsung ka bërë njoftimin për lançimin e Galaxy Tab 3 7 inç, ndërsa sot Samsung njofton poashtu për të njëjtin tabletin por me...

Seria Star Galaxy nga Samsung është prezantuar në fillim të muajit Prill. Është një smartphone që përkrah 2 SIM kartela dhe vjen me sistemin...

Një nga kritikat më të shpeshta tek seria e pajisjeve Samsung Galaxy është përdorimi i mbështjellësit nga plastika që duket të jetë pak i...

Pas postimeve të djeshme të fotografive të Samsung Galaxy S4 nëpër ueb faqe dhe forume të ndryshme, sot është zbuluar edhe një video në...

Ata që dëshirojnë të kenë një tablet që përkrah teknologjinë LTE, edhe pse tek ne ende nuk është e mundur, mund të blejnë Samsung...

Samsung ka pasur një sukses të madh me vargun e pajisjeve të familjes Galaxy dhe kjo pritet të vazhdojë me lançimin e Samsung Galaxy...