Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Samsung Gear 360"

Etiketa: Samsung Gear 360

Përveç lansimit të Samsung Galaxy S7 dhe S7 Edge, kompania në Kongresin Botëror për pajisje Mobile gjithashtu ka lansuar kamerën e re Samsung Gear 360.https://youtu.be/Cd62Hwg9Vz4Samsung Gear...