Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Slate6 VoiceTab"

Etiketa: Slate6 VoiceTab

HP ditën e djeshme ka njoftuar për dy pajisje të reja Android. HP Slate6 VoiceTab dhe Slate7 VoiceTab që pritet të të fillojnë lançimin...