Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Slate7 VoiceTab"

Etiketa: Slate7 VoiceTab

HP ditën e djeshme ka njoftuar për dy pajisje të reja Android. HP Slate6 VoiceTab dhe Slate7 VoiceTab që pritet të të fillojnë lançimin...