Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Smartphone LG L80"

Etiketa: Smartphone LG L80

Serisë L të smartphone-ve  L40, L70 dhe L90, të prezantuar dy muaj më parë nga kompania gjigante LG i është bashkuar edhe një model...