Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Snapdragon"

Etiketa: Snapdragon

Sasia e memorieve RAM të përdorura në smartphone është rritur dhe po rritet çdo vit, sot disa prej top smartphone-ve posedojnë deri në 4GB...

Qualcomm ka prezantuar dy procesorë të ri për smartphone të serisë se tyre Snapdragon, Qualcomm Snapdragon 600 dhe 800 të cilat janë projektuar më...