Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Snoop Dogg"

Etiketa: Snoop Dogg

Loja e fundit Call of Duty: Ghosts DLC ka zgjedhur zërin e reperit të shumë njohur Snoop Dogg. Është paksa e çuditshme dhe qesharake...