Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Sony Cyber-shot HX50V"

Etiketa: Sony Cyber-shot HX50V

Sony ka lansuar modelin aparatit fotografik digjital Cyber-shot HX50V, që duket mjaftë tërheqës në pamje, duke përfshirë këtu 20.4 megapikselë, sensorin Exmor R CMOS dhe...