Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Sony Xperia M4 Aqua"

Etiketa: Sony Xperia M4 Aqua

Javën e kaluar kemi dëgjuar se smartphone-i i ri nga Sony, do të prezantohet në MWC 2015 dhe tani pikërisht Sony edhe e ka...