Friday, 18 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "specifikat"

Etiketa: specifikat

iPhone 8 po vjen, dhe risi po bjenKemi raportuar edhe më herët se Apple ka blerë 70 milionë panele ekranesh OLED nga Samsung, për...

Tanimë zyrtarisht kemi karakteristikat për Samsung Galaxy S4, në shikim të parë nuk duket të ketë ndryshim të madh më dizajnin e modelit S3,...