Friday, 18 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Sundar Pichai"

Etiketa: Sundar Pichai

Kryeshefi i Google-it Sundar Pichai të martën ka njoftuar se ngjarja vjetore Google I/O 2016 do të zhvillohet në mes të muajit Maj, në...

Zëvendës presidenti i lartë i Google-it gjithashtu personi kyç në krye të Android-it dhe Chrome-it, Sundar Pichai, siç edhe kemi paralajmëruar sot pritet të...