Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Sunrise"

Etiketa: Sunrise

Microsoft ka blerë zyrtarisht Sunrise, një aplikacion i lezetshëm kalendarik për platformat iOS dhe Android. Marrëveshja thuhet të jetë në vlerë prej 100 milionë dollarësh,...