Wednesday, 16 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Televizion"

Etiketa: Televizion

Consumer Electronics Show (CES) fillon javën e ardhshme, dhe sipas një raporti të fundit, të dy LG dhe Sony pritet të prezantojnë modele të reja të...

Nuk është ende e sigurt se sa mund t’ju bëjmë ballë sot televizioneve gjigande, por nëse jeni të interesuar të shihni se çfarë pritet...