Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "The Sims 4"

Etiketa: The Sims 4

Maxis dhe EA sot publikuan lojën “The Sims 4” e cila tani më është në zhvillim e sipër dhe do të lansohet për PC dhe Mac...