Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Toshiba Excite Go"

Etiketa: Toshiba Excite Go

Toshiba ka njoftuar për një tablet të ri dhe të lirë, të emëruar Excite Go që vjen me versionin Android 4.4 KitKat dhe do të shitet me...