Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Ultrabooks"

Etiketa: Ultrabooks

Acer ka bërë një rifreskim në linjën e produkteve të tyre Aspire Ultrabooks (Laptop superior) për 3 modele të reja me Sistem Operativ Windows 8...

Lenovo ka shpalosur dy ultrabooks te ri - IdeaPad U310 dhe U410. Për herë të parë këtë vit ka dal në CES, që vijnë...