Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "veqori"

Etiketa: veqori

Pra Galaxy S8 ka ekranin e ti të pafundme dhe skanerin iris, pa e përmendur procesorin e shpejtë dhe specifikat e tjera, por është...