Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Vevo"

Etiketa: Vevo

YouTube rinovon marrëveshjen me Vevo, dhe blen 10% të aksioneve të kësaj kompanie për t’i mbajtur larg Facebook-ut videot muzikore, raporton “The Verge”. Google ka njoftuar...