Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "WSJ"

Etiketa: WSJ

Huawei tani është një nga lojtarët kyç në industrinë e smartphone-ve, gjithashtu është shitësi i tretë më i madh në botë pas Samsung-ut dhe Apple-it.Sipas...

Foxconn, kompani kjo e cila prodhon shumë produkte të Apple-it, ka njoftuar se në mënyrë drastike do të rrisë madhësinë e fuqisë punëtore të...