Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Xolo Q3000"

Etiketa: Xolo Q3000

Prodhuesi indian lansoi smartphone-in e ri Xolo Q3000 i cili përkrahë dy SIM kartela dhe vjen me sistemin Android 4.2 Jelly Bean.Smartphone-i Xolo Q3000...