Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Z30"

Etiketa: Z30

Smartphone-i BlackBerry Z30 është prezantuar zyrtarisht dhe do të filloj me shitjen qysh nga java e ardhshme.Modeli i ri përmban ekran 5 inç super...