Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Z97X-SOC Force LN2"

Etiketa: Z97X-SOC Force LN2

Kingston dhe Gigabyte janë bashkuar për të arritur një rekord të ri botëror me memorie DDR3 e cila ka arritur shpejtësi në 4.62GHz duke përdorur...