Thursday, 17 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "ZTE Blade L2"

Etiketa: ZTE Blade L2

ZTE njoftoi se modeli Blade L2 nga tani është në dispozicion edhe në Evropë, pikërisht në Spanjë dhe Greqi, ndërsa në vende të tjera...