Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "ZTE Bluewatch"

Etiketa: ZTE Bluewatch

Kompani kineze ZTE e njohur më mirë për prodhimin e tabletve dhe smartphone-ve këtë javë në CES 2014 ka prezantuar pajisjen e saj të re...