Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "ZTE"

Etiketa: ZTE

Kompania ZTE gjatë javës ka prezantuar mini projektorin e tyre të ri Android, i cili vjen në formën Spro Plus, është i pajisur me...

ZTE ka prezantuar logon e re të ri-dizajnuar, si pjesë e strategjisë së saj për biznesin. Logo e re vjen në përputhje me filozofinë e re...

ZTE njoftoi se modeli Blade L2 nga tani është në dispozicion edhe në Evropë, pikërisht në Spanjë dhe Greqi, ndërsa në vende të tjera...

Për smartphone-in ZTE Grand S II u njoftua në ngjarjen CES në muajin Janar dhe në atë kohë ky model u paraqit me 2GB...

Të gjitha thashetheme për phablet-in ZTE Nubia X6 marrin fund, sepse tani më ky model është zytrazizuar.ZTE Nubia X6 vjen me një ekran të...

Kompani kineze ZTE e njohur më mirë për prodhimin e tabletve dhe smartphone-ve këtë javë në CES 2014 ka prezantuar pajisjen e saj të re...

Kompania kineze ZTE javën e ardhshme pritet të udhëtoj nga Kina për në Las Vegas për të prezantuar një pjesë të vogël të pajisjeve të saja të reja...

 Në Kongresin Botëror të Celularëve që është duke u mbajtur në Barcelonë, është prezantuar smartphone  ZTE Memo Grand i cili karakterizohet me harduer jashtëzakonisht të...

Kompania kineze ZTE është duke punuar në një smartphone të ri që thuhet se do të përdorë sistemin operativ Mozilla Firefox, dhe po mendojnë...

Prodhuesi i katërt më i madh në botë i telefonave të mençur ZTE, tani paraqitet si konkurrent serioz me produktet qe kjo kompani përflitet...

Prodhuesi Kinez i telefonave ZTE mund të mos jetë shumë i njohur për ju, por kjo kompani gjigante është njëra ndër 5 kompanitë më të...

Mozilla të hënën ka lajmruar që pajisjet të para me sistemin operative mobil Firefox OS do të prodhohen nga Alcatel dhe ZTE. Përkrahjen për...